Nie skaczę na główkę, tylko się przygl±dam. Nie pędzę do przodu, tylko obserwuję. Bycie poza głównym nurtem bywa trudne, ale daje ogromn± przestrzeń do przemy¶leń.
Blog > Komentarze do wpisu

z kina

Django kowboj, rewolwerowiec. Pierwszy Tarantino, który naprawdę potrafi zaboleć, nigdy wcze¶niej nie przytrafił się mi taki, w którym z powodu okrucieństwa musiałabym zamykać oczy i zasłaniać sobie uszy. Tuż przed filmem zapytałam dziennikarza muzycznego o to, czy Leonardo Di Caprio będzie dobry czy zły. Bez spoilowania napiszę tylko, że miał trochę zepsute zęby i nie był ani odrobinę dwuznaczny.

Tuż przed kinem byli¶my jeszcze w Jeffsie na pizzy za mandat. Jest to bowiem miejsce, gdzie za byciem ukaranym przez stróżów prawa można za darmo co¶ zje¶ć. Pizza niedobra, nie warto dla niej łamać prawa (na przykład nakazu skrętu w lewo i zakazu wjazdu) i narażać się drogówce.

Facebookowy znajomy po wyj¶ciu z Drogówki napisał, że z planu kolejnego filmu Smarzowski będzie wywieziony w kaftanie, z k±cika ust pocieknie mu ¶lina i będzie bełkotał "Polska, Polska". Ja tu takiej głębi nie widziałam - o Polsce chciałam bełkotać po Domu Złym, a perspektywa obejrzenia Róży pobudza moje nerwice. Drogówka jest ¶wietnym kryminałem, bardzo polskim, bardzo prza¶nie imprezowym (autobus!) i z poważnym morałem - s± rzeczy, których nie należy robić w samochodzie!

 

 

wtorek, 05 lutego 2013, tennesee

Polecane wpisy

Komentarze
Go¶ć: biesbies, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/03/26 00:26:09
Coraz rzadziej zatrzymujesz się na postoju żeby co¶ zapisać.
-
Go¶ć: tennesee, *.dynamic.chello.pl
2013/04/04 21:53:51
w pracy mózg się lasuje